Wynajem

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji blisko centrum Białegostoku, w dzielnicy Bojary, przy ulicy Kraszewskiego. Około 10 minut piechotą do Uniwersytetu Medycznego, do Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, jak również do Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Około 5 minut piechotą do III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego.

Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone jest na III piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z 3 pokoi (dużego i dwóch mniejszych, w tym jeden z wyjściem na balkon), przestronnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe.

Miesięczny czynsz wynosi 1500 zł + opłaty do wspólnoty mieszkaniowej (około 300 zł/ miesiąc poza okresem grzewczym i około 500 zł/miesiąc w okresie grzewczym) + media (prąd i gaz – według zużycia).

Możliwość dodania przez przyszłego najemcę nowych mebli i urządzeń, a także usunięcia z mieszkania części znajdujących się w nim mebli, a także przeprowadzenia remontu mieszkania, z uwzględnieniem poniesionych kosztów w ratach czynszu, po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu zmian z wynajmującym.

Wynajem wyłącznie na podstawie umowy o najem instytucjonalny, z przepisaniem na najemcę umów odnośnie mediów.

Po kliknięciu w poniższe zdjęcie, w nowej karcie przeglądarki otworzy się wirtualna wycieczka po wynajmowanym mieszkaniu. Zapraszam do zwiedzania i kontaktu (telefon: 888 671 555).

Białystok, ul. Kraszewskiego – galeria zdjęć