Wynajem

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji blisko centrum Białegostoku, w dzielnicy Bojary, przy ulicy Kraszewskiego. Około 10 minut piechotą do Uniwersytetu Medycznego, do Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, jak również do Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Około 5 minut piechotą do III Liceum Ogólnokształcącego.

Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone jest na III piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z 3 pokoi (dużego i dwóch mniejszych, w tym jeden z wyjściem na balkon), przestronnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe.

Miesięczny czynsz wynosi 1400 zł + opłaty do wspólnoty mieszkaniowej (około 300 zł/ miesiąc) + media (według zużycia). Kaucja 1500 zł.

Mieszkanie nie było malowane po poprzednich najemcach. Koszty ewentualnego odświeżenia lokalu zwrócę nowemu najemcy, po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu prac.
Istnieje możliwość zastąpienia znajdujących się w mieszkaniu mebli własnymi meblami najemcy.

Wynajem wyłącznie na podstawie umowy o najem instytucjonalny, z przepisaniem na najemcę umów odnośnie mediów (prąd i gaz).

Po kliknięciu w poniższe zdjęcie, w nowej karcie przeglądarki otworzy się wirtualna wycieczka po wynajmowanym mieszkaniu. Zapraszam do zwiedzania i kontaktu (telefon: 888 671 555).

Białystok, ul. Kraszewskiego – galeria zdjęć